Great Northern Junior Football League

Home

Contact Us

GNFL Clubs

GNJFL Club Contacts

Policies


Photos

10s & Under : 
Weekly Results

12s & Under :
Weekly Results
14s & Under :
Weekly Results
16s & Under :
Weekly Results
Fixtures  Fixtures Fixtures Fixtures
Ladder Ladder
 
GNJFL:12&UNDER FIXTURES 2012
.
ROUND 1 Sunday 6 May
Chapman Valley
v
Rovers Nabawa
10.30
Towns
v
St Pats Gold Wonthella
10.30
Brigades
v
Railways Blue EC
10.30
Dongara
v
St Pats Black Dongara
10.30
Northampton
v
Railways White Northampton
10.30
 
   
ROUND 2
Sunday 13 May
Towns
v
Chapman Valley Wonthella
10.30
Rovers
v
Railways Blue Greenough
10.30
St Pats Gold
v
Dongara St Pats
10.30
Brigades
v
Railways White EC
10.30
Northampton
v
St Pats Black Northampton
10.30
 
   
ROUND 3
Sunday 20 May
Chapman Valley
v
Railways Blue Nabawa
10.30
Dongara
v
Towns Dongara
10.30
Railways White
v
Rovers EC
10.30
St Pats Gold
v
Northampton St Pats
10.30
Brigades
v
St Pats Black EC
10.30
 
   
ROUND 4
Sunday 27 May
Dongara
v
Chapman Valley Dongara
10.30
Railways Blue
v
Railways White The Rec
10.30
Northampton
v
St Pats Black Kalbarri
10.30
St Pats Gold
v
Brigades St Pats
10.30
Rovers
v
Towns Greenough
10.30
 
   
ROUND 5
Sunday 10 June
Railways White
v
Chapman Valley The Rec
10.30
Northampton
v
Dongara Northampton
10.30
St Pats Black
v
Railways Blue St Pats
10.30
Brigades
v
Towns EC
10.30
Rovers
v
St Pats Gold Greenough
10.30
 
   
ROUND 6
Sunday  17 June
Northampton
v
Chapman Valley Northampton
10.30
St Pats Black
v
Railways White St Pats
10.30
Dongara
v
Brigades Dongara
10.30
Railways Blue
v
St Pats Gold The Rec
10.30
Towns
v
Rovers Wonthella
10.30
 
   
ROUND 7
Sunday 24 June
St Pats Black
v
Chapman Valley St Pats
10.30
Brigades
v
Northampton EC
10.30
Railways White
v
St Pats Gold The Rec
10.30
Rovers
v
Dongara Greenough
10.30
Towns
v
Railways Blue Wonthella
10.30
ROUND 8 Sunday 1 July
Chapman Valley
v
Brigades Nabawa
10.30
St Pats Gold
v
St Pats Black St Pats
10.30
Northampton
v
Rovers Northampton
10.30
Towns
v
Railways White EC
10.30
Dongara
v
Railways Blue Dongara
10.30
 
     
ROUND 9
Sunday 29 July
Chapman Valley
v
St Pats Gold Nabawa
10.30
Brigades
v
Rovers EC
10.30
St Pats Black
v
Towns St Pats
10.30
Railways Blue
v
Northampton The Rec
10.30
Dongara
v
Railways White Dongara
10.30
 
     
ROUND 10
Sunday 5 August
Rovers
v
Chapman Valley Greenough
10.30
St Pats Gold
v
Towns St Pats
10.30
Brigades
v
Railways Blue EC
10.30
Dongara
v
St Pats Black Dongara
10.30
Northampton
v
Railways White Northampton
10.30
 
     
Round 11
Sunday 12 August
Chapman Valley
v
Towns EC
10.30
Railways Blue
v
Rovers The Rec
10.30
St Pats Black
v
Dongara St Pats
10.30
Railways White
v
Brigades The Rec
10.30
Northampton
v
St Pats Gold Northampton
10.30
 
     
ROUND 12
Sunday 19 August
Railways Blue
v
Chapman Valley The Rec
10.30
Towns
v
Dongara Wonthella
10.30
Rovers
v
Railways White Greenough
10.30
St Pats Gold
v
Northampton St Pats
10.30
Brigades
v
St Pats Black EC
10.30
 
     
Round 13
Sunday 26 August
Dongara
v
Chapman Valley Dongara
10.30
Railways Blue
v
Railways White The Rec
10.30
Towns
v
Northampton Wonthella
10.30
St Pats Black
v
Rovers St Pats
10.30
Brigades
v
St Pats Gold EC
10.30
         




* Clubs may choose to play their derby on another day or at a different time.